Reštaurácia Semillon

Reštaurácia Semillon je v našom vinárstve divadlom, v ktorom hrá hlavnú úlohu spojenie zážitkovej gastronómie s výnimočnými vínami.

Doprajte svojím zmyslom potešenie a vyberte si z bohatej ponuky eventov, ktoré pre Vás ušijeme na mieru. Degustačné menu pre Vás pripravuje šéfkuchár, Roman Borovský.

SNÚBENIE JEDLA A VÍNA

Útek do sveta sviežich vín a modernej gastronómie v krásnom prostredí ekologického vinárstva.

Snúbenie jedla a vína v uzavretej spoločnosti  od 10 osôb vám ponúkame v podobe 3, 5 alebo 8-chodového degustačného menu s párovaním vína.

Dĺžka degustačného večera  je dohodnutá vopred  a  je individuálna v závislosti od počtu osôb a výberu menu.

Počas Vašej návštevy ste v rukách našich someliérov, ktorí Vám v prípade záujmu radi ukážu pivničné priestory vinárstva.

 

TEMATICKÉ DEGUSTAČNÉ VEČERY

Atmosféra vo vinárstve je najkrajšia práve vtedy, keď si ju môžeme vychutnať spolu s Vami.

Letný večer v znení rýb plný hudby a smiechu pod rozžiarenými hviezdami, zimná degustácia s menu, v ktorom dominovala pernatá zverina či vítanie novej sezóny zazelenanej vinice, počas ktorého ochutnáte steaky napárované s našimi červenými vínami.

Nepremeškajte termíny tematických degustačných večerov, počas ktorých spoznáte osobité čaro vín z Vrábeľského vinohradníckeho rajónu v kombinácii s výborným jedlom.

SÚKROMNÉ EVENTY

Radosť z chvíľ strávených v kruhu tých najbližších si počas súkromných eventov akými sú oslavy, krstiny či svadby vychutnáte najlepšie v sprievode fantastických vín a lahodnej gastronómie.

Pre zaručenie komfortu počas Vášho eventu sú priestory reštaurácie vhodné pre maximálne 50 osôb.

Intímnejšie eventy do 20 osôb pre Vás radi prichystáme v priestoroch Galérie, ktorá Vás okúzli výhľadmi na rozsiahle vinice v areáli vinárstva a vystavenými umeleckými dielami.

V prípade pekného počasia a podľa dohody je možné organizovať Váš event na terase vinárstva. Pre deti je k dispozícii vonkajšie ihrisko.

FIREMNÉ EVENTY A TEAMBUILDINGY

Využite zaujímavé priestory vinárstva pre utuženie kolektívu alebo budovanie vzťahov s obchodnými partnermi.

Pripravíme pre Vás individuálnu ponuku, ktorá môže obsahovať coffee break, obed a večeru s degustáciou vína a prehliadkou priestorov vinárstva.

Radi pre Vás takisto naplánujeme zaujímavý program teambuildingu plný rôznych aktivít.

K dispozícii je Vám aj audiovizuálna technika.